Тип проекту:
створення об'єкта
Географія операцій:
Харків, Україна
Рік угоди:
2011

Kharkiv Palace Hotel 5* – перший luxury-готель у Харкові. Був побудований DCH у межах підготовки міста до Євро-2012. Під час чемпіонату тут розміщувався локальний штаб делегації УЄФА.

Одинадцятиповерхова будівля у самому центрі Харкова представлена готельним фондом із 171 номера. Є кілька конференц-залів, закладів харчування, а також SРА-центр із панорамним краєвидом на місто.

Є центром ділової активності та міжнародних зв'язків Харківщини. У готелі працює регіональне представництво Європейського банку реконструкції та розвитку. Щорічно готель «Харків Палас» приймає сотні заходів, включаючи цілу низку інвестиційних форумів і конференцій міжнародного рівня.

За роки плідної роботи готель «Харків Палас» багаторазово одержував престижні премії та визнання гостей. У 2016 році він увійшов до п'ятірки кращих готелів України за версією американського новинного журналу «U.S. News & World Report». У 2018 році на міжнародній премії «Hospitality Awards International» готель був визнаний гідним двох вищих нагород у номінаціях «Best Business Hotel *****» і «Best MICE Hotel».

За результатами відгуків гостей за 2018 рік на онлайн-ресурсах він був відзначений високою довірою:

  • Tripadvisor.com – «Travellers’ Choice 2018»;
  • Booking.com – «Guest Review Award 2018».