Про DCH

DCH – одна з найбільших українських бізнес-груп, що надзвичайно динамічно розвивається та має 20-річну історію.
Засновник і президент Олександр Владиленович Ярославський – один із найвідоміших вітчизняних бізнесменів, промисловець, меценат, громадський діяч, генеральний інвестор підготовки Харкова до Євро-2012 (більш як $300 млн інвестицій в об'єкти цього чемпіонату), що в 2016 році посів 8-ий рядок у рейтингу українського видання Forbes.
Місія
Місія DCH полягає в тому, щоб максимально сприяти підвищенню глобальної конкурентоспроможності економіки України. Підвищуючи ефективність роботи компаній у різних галузях, реалізуючи соціально значущі й економічні проекти, забезпечуючи умови для нарощування іноземних інвестицій, DCH створює надійний плацдарм для майбутніх поколінь.
Підхід
Підходи DCH до ведення інвестиційної діяльності дозволили протягом усієї своєї історії створювати успішні кейси в цілому спектрі галузей і сфер економіки. Керуючись принципами Value-Based Management, DCH має власне бачення та логіку побудови відносин із контрагентами, партнерами й інвесторами.
Інвестиційний
портфель
Пріоритетні напрямки діяльності бізнес-групи нині – фінанси, промисловість, видобування корисних копалин, транспорт, девелопмент, виробництво будматеріалів, готельний бізнес та ін.
s