Місія

Підходи DCH до ведення інвестиційної діяльності дозволили протягом усієї своєї історії створювати успішні кейси в цілому спектрі галузей і сфер економіки.

Місія DCH полягає в тому, щоб максимально сприяти підвищенню глобальної конкурентоспроможності економіки України. Підвищуючи ефективність роботи компаній у різних галузях, реалізуючи соціально значущі й економічні проекти, забезпечуючи умови для нарощування іноземних інвестицій, DCH створює надійний плацдарм для майбутніх поколінь.

Цінності, якими команда DCH керується у своїй роботі, логічно продовжують цю високу місію:

  • динамічність, що забезпечує досягнення високих бізнес-результатів;
  • гнучкість, що дозволяє оперативно реагувати на виклики ззовні та ухвалювати оптимальні інвестиційні й управлінські рішення;
  • високий корпоративний IQ і нестандартне мислення, що допомагають завжди бути на крок попереду.

Діяльність DCH передбачає відповідальність перед усіма категоріями заінтересованих осіб. У своїй роботі Група незмінно підтримує своїх іноземних партнерів в Україні, серед яких інвестиційні фонди Citigroup і Apollo (у період спільного володіння найбільшою українською мережею ТРЦ «Караван»), міжнародна фінансова група BNP Paribas (спільне володіння «УкрСиббанком» у 2006–2010 рр.) та ін.