Назад до «ІСТОРІЙ УСПІХУ»

Міжнародний аеропорт «Харків»

Тип проекту:
створення бізнесу
Географія операцій:
Харків, Україна
Рік угоди:
2010

Міжнародний аеропорт «Харків» — один із найбільших аеропортів України. У межах підготовки Харкова до Євро-2012 був повністю перебудований у форматі приватно-державного партнерства. DCH займалася будівництвом з нуля сучасних пасажирського та вантажного терміналів, реставрацією та перепрофілюванням історичної будівлі старого терміналу, благоустроєм прилеглої території. Крім того, DCH координувала виконання робіт зі спорудження аеродрому, а зараз управляє діяльністю всього аеропорту як оператор-експлуатант.

Загальна площа аеропорту перевищує 25 тис. кв. м. Пропускна здатність об'єкта – до 900 пасажирів на годину. За оцінками Airport Consulting Vienna потенційний пасажиропотік може становити до 4,5 млн осіб на рік.

У 2018 році аеропорт обслужив більш ніж 962 тис. пасажирів. Завдяки його інфраструктурі з Харкова здійснюють прямі перельоти по Україні та в інші країни авіакомпанії Wizz Air, Turkish Airlines, Ryanair, Belavia, Pegasus, МАУ, LOT Polish Airlines, Buta Airways, SkyUp Airlines і багато інших.