Тип проекту:
придбання бізнесу
Географія операцій:
Харків, Україна
Рік угоди:
2016

Приватне акціонерне товариство «Харківський тракторний завод» – легендарне машинобудівне підприємство зі світовим ім'ям. Засновано в 1930 р. Випускає різні моделі тракторів і спецтехніки, призначеної для робіт у сільському та комунальному господарстві, а також у будівництві. Має у своєму розпорядженні необхідний потенціал для налагодження виробництва військової техніки у разі наявності відповідного державного замовлення.

Виробництво ХТЗ поєднує більш як 100 українських підприємств – постачальників товарів і послуг. Кількість працівників, зайнятих у виробничому циклі виготовлення серійних тракторів ХТЗ, – близько 90 тис. осіб, що становить 5% усіх працівників промисловості України.

На момент придбання активу DCH Харківський тракторний завод перебував на межі закриття. Завдяки вкладенням нового інвестора виробництво відродили. Підприємство випускає від 50 до 100 тракторів на місяць (залежно від ринкових потреб). За 2017–2018 рр. завод виготовив 1500 одиниць техніки. Виробничі потужності ХТЗ перебувають у процесі поточної модернізації. Наступним її етапом стане анонсований у 2018 році DCH масштабний проект «Екополіс», що передбачає створення на додаток до індустріального компонента також інноваційної, освітньої, сервісної складових.