Тип проекту:
придбання бізнесу
Географія операцій:
Україна
Рік угоди:
2017

Український підрозділ міжнародної мережі експрес-доставки

На початку 2017 року до групи DCH приєдналося українське представництво міжнародної торгової марки «PONY EXPRESS». Компанія є одним із першопрохідців на українському ринку кур'єрських послуг і працює тут із 1995 року.

Сьогодні «PONY EXPRESS» — це провідний національний оператор ринку експрес-доставки поштових відправлень і вантажів по території України та всьому світу. Компанія надає повний спектр послуг з оперативної доставки поштових і вантажних відправлень за принципом «від дверей до дверей».

За роки діяльності 3PL-оператор сформував розвинену сервісну інфраструктуру в Києві, великих містах України та країнах ближнього зарубіжжя.

«PONY EXPRESS» — це гнучкі проєктні та логістичні рішення для різних сфер бізнесу, постійний контроль якості послуг і додаткові сервіси для зручності користувачів.

Приєднання «PONY EXPRESS» до групи DCH — логічне продовження стратегії групи з формування екосистеми, що складається з розвинених онлайн-каналів продажів на додаток до наявних  платформ з офлайн-торгівлі.

Розвиток у межах DCH дозволить «PONY EXPRESS» зміцнити ринкові позиції за рахунок інтеграції для користувачів технологічних дружніх онлайн-сервісів, а також синергії з іншими активами групи у сфері ритейлу (ТРЦ «Караван», LeBoutique та ін.).